НЕ кажи - не можу, а кажи - навчуся!

 

Олімпіадні завдання І тур
5 КЛАС

  1. Дмитрик поділив число 86 на деяке число і отримав остачу 11.  На яке число ділив Дмитрик?
  2. Яке число треба підставити замість a, щоб коренем рівняння 56-(х-а)=28 було число 43?
  3. У трьох ящиках є апельсини, мандарини, лимони. На одному написано «мандарини», на другому «лимони», а на третьому написано «мандарини або апельсини». Що в якому ящику лежить, якщо всі написи переплутані?
  4. В корзині лежать 10 пар чорних рукавичок та десять пар червоних. Скільки рукавичок треба вийняти із корзини навмання, щоб серед них були обов’язково

а) дві рукавички одного кольору?

б) дві чорні? (не має значення на яку руку).

 

6 КЛАС

  1. Сума довжин всіх ребер прямокутного паралелепіпеда дорівнює 112 см, два його виміри -14 см і 9 см. Знайдіть третій вимір.
  2. Ганна, Антон, Тома після школи проводили час по-різному: один з друзів читав книгу, другий – був у кіно, а третій – займався спортом. Відомо, що Ганна, хлопець, який займався спортом, та дівчинка, яка була в кіно, вчаться у школі №2. Ганна і Тома – сестри. Чи можеш ти за цими відомостями визначити, як проводив час кожен із друзів?
  3. В одному будинку живуть 28 учнів. Всі вони вчаться в одній школі. В цій школі – 27 класів. Доведи, що хоча б 2 учні, які живуть в цьому будинку, вчаться в одному класі.
  4. У коморі стоять 25 банок компоту. З них – 10 банок – абрикосового, 7 – вишневого, і 8 – персикового. Скільки банок треба взяти навмання, щоб серед них обов’язково були:

а) 4 банки вишневого компоту?

б) 5 банок якогось одного виду?

в) по дві банки кожного виду?

 

 

 

 Создан 20 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Освітній портал